Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYTechnologie

Rejestrator monitoringu – na co zwracać uwagę

Wielu specjalistów od zabezpieczeń twierdzi, że najważniejszym elementem systemu monitoringu jest dobry rejestrator. Jest w tym sporo racji, bo od parametrów tego urządzenia zależy tak naprawdę to, czy cała instalacja będzie w jakikolwiek sposób użyteczna. Wiele osób wybiera zaawansowane technologicznie kamery o wysokiej rozdzielczości, po czym zaczyna robić oszczędności na pozostałych elementach składowych, w tym właśnie rejestratorze. A przecież jeśli ten będzie kiepskiej jakości i się na przykład szybko zepsuje, to w tym momencie monitoring staje się zupełnie bezużyteczny. Dlatego też przy wyborze tego urządzenia trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów, żeby cała inwestycja przyniosła planowane korzyści.

Jedną z najważniejszych cech, jaki powinien posiadać dobry rejestrator monitoringu NVR Hikvision, jest ilość obsługiwanych kamer. W zastosowaniach domowych przeważnie stosuje się urządzenia o czterech lub ośmiu kamerach, i to w zupełności powinno wystarczyć. Jeśli do zabezpieczenia będzie większy obiekt, to wtedy należałoby pomyśleć o zakupie bardziej profesjonalnego sprzętu, choć przy nim trzeba się liczyć z dużo większym wydatkiem. Kolejną sprawą jest ilość i pojemność obsługiwanych dysków twardych. Tu także zalecane jest, żeby rejestrator umożliwiał instalację co najmniej dwóch, i o jak największej pojemności. Dzięki temu nie będzie problemu z tym, że po krótkim czasie najstarsze nagrania zostaną skasowane, gdyż pojawią się kolejne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
To cię zainteresuje
Technologie

Jak skutecznie analizować ruch organiczny, aby optymalizować działania SEO?

ARTYKUŁ SPONSOROWANYUsługi

Smart Matura: Twoja ścieżka do sukcesu na maturze

ARTYKUŁ SPONSOROWANYDom, w Ogrodzie

Najnowsze trendy w designie furtki ogrodzeniowej: Połączenie estetyki i bezpieczeństwa

ARTYKUŁ SPONSOROWANYTechnologie

Praktyczny przewodnik po oprogramowaniu ERP dla nowoczesnych firm

Dodaj komentarz